sign

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Artystycznej

WYSTAWA: temin:
21 - 23.06
miejsce:
Elektrownia Powiśle,
Zajęcza 2b, Warszawa

KISSPRINT

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Artystycznej

Jesteśmy grupą artystów, których działania mieszczą się w obrębie jednej z najbardziej szerokich dziedzin sztuk plastycznych - grafiki warsztatowej. Wykorzystując tradycyjne techniki takie jak linoryt, akwaforta, litografia, ale także współczesne i pochodne tworzymy niecodziennie prace pokazywane w nietypowych lokalizacjach.

KISSPRINT zrzesza twórców związanych z Wydziałem Grafiki ASP w Warszawie. Młodych, dynamicznie wchodzących w świat sztuki, oraz tych doświadczonych, o bogatym dorobku. Studenci, absolwenci, doktoranci i pedagodzy działający pod jednym szyldem. Pokazujemy grafikę artystyczną w nowej odsłonie, organizujemy akcje i niecodzienne wystawy starając się zmienić spojrzenie na tą dziedzine zarówno odbiorców jak i twórców.

sign

WYSTAWY
KISSPRINT

sign

WYSTAWY LINO

Organizowane co dwa lata funkcjonujące pod szyldem KISSPRINT wystawy prezentujące prace wykonane w technice linorytu

sign

INNE DZIAŁANIA

Inne działania związane z inicjatywą Kissprint i organizowane przez jej twórców takie jak pomniejsze wystawy, aukcje czy warsztaty

sign

PISALI O NAS

Zarówno wystawy Kissprint, Lino jak i mniejsze organizowane przez nas wydarzenia opisywane i reklamowane są w mediach takich jak prasa, radio czy internet.

sign

Wystawa

termin: 21 - 23.06

miejsce: Elektrownia Powiśle, Zajęcza 2b, Warszawa

NAJBLIŻSZA WYSTAWA

INTRO SITO

Studentki/ci grafiki ASP w Warszawie, z Wydziału Grafiki, zapraszają na wystawę podsumowującą ich działania w Pracowni SITO/CYFRA Mateusza Dąbrowskiego i Łukasza Zembatego w roku akademickim 2020/2021:

11 - 18.12

Pracownia Wschodnia,

Władysława Skoczylasa 8, Warszawa

wystawa czynna: od 11 do 18 grudnia 2021, w godzinach 12-20

sign